Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Jak co roku, we wrześniu, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. Dnia 21 września odbyły się wybory. Uczniowie klas IV -VIII oddali swój głos na karcie wyborczej na jednego z 11 kandydatów. 25 września ośmioro kandydatów z największą liczbą głosów zebrało się na spotkaniu roboczym w celu przydzielenia poszczególnych funkcji W wyniku tego spotkania wyłonił się skład Samorządu Uczniowskiego: Przewodnicząca: Julianna Słodowicz Zastępca: Julia Stępień Sekretarz: Alan Walocha Skarbnik: Hanna Wika Członkowie: Hanna Janeczko, Zuzanna Grzegorek, Zofia Wika, Ksawery Nowakowski Rzecznikiem Praw Ucznia na rok szkolny 2023/2024 został niezmiennie pan Marek Bielecki. NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY i ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY!

Więcej TUTAJ