DNI SPORTU 3-4.06.2022

Realizacja: Renata Więzowska, Grażyna Palusińska, Barbara Wysocka, Marek Bielecki, Justyna Kosatka, Wioleta Błaszczyk, Aldona Sęczek, Agnieszka Nowakowska, Aleksandra Wosińska, Urszula Golańska, Urszula Szewczyk, Paweł Goszczyński, Rafał Wesołowski,; przy współpracy z Urzędem Gminy w Klonowej, Ochotniczą Strażą Pożarną w Klonowej, Radą Rodziców.

Fundatorzy nagród:

• Gmina Klonowa,
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Klonowa,
  • Zespół Szkół w Klonowej

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła zorganizowała Dni Sportu. Głównym celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności ruchowej oraz integracja szkolnej społeczności. Ważnym aspektem było również kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz pozytywne współzawodnictwo. A konkurencji oraz innych zajęć, w których uczniowie mogli rywalizować i bawić się było wiele. Turniej piłki nożnej, turniej szachowy, turniej badmintona, zbijak, biegi, marsze, tory przeszkód, strażacki tor przeszkód, dmuchańce, escape roomy. Ponadto występ małych cheerleaderek. Można było skosztować pysznych wypieków a po zmaganiach sportowych posilić się kiełbaską z ogniska. Wszyscy uczestnicy zakończyli udział w dniach sportu z uśmiechami, medalami a niektórzy z pucharami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.